Apie mus

Mados kaprizas – tai siuvimo paslaugos pagal individualius užsakymus. Teikiame platų paslaugų pasirinkimą šioje srityje: nuo figūros ypatybių įvertinimo, modeliavimo, audinių parinkimo iki galutinio gaminio atidavimo klientui. Taip pat teikiame drabužių taisymo paslaugą. Siuvimas pagal individualius užsakymus tai ypatingo dėmesio reikalaujantis procesas, tačiau kartu tai puiki proga sukurti išskirtinį Jūsų charakterį, individualumą ir stilių atskleidžiantį drabužį. Tai galimybė atrodyti nepakartojamai ir jaustis patogiai.

Mes mylime drabužius taip, kaip Jūs, todėl nuo pirmos iki paskutinės siūlės Jūsų drabužis bus patyrusių siuvėjų rankose, kurios savo darbą atliks su didžiule meile ir atsidavimu.

Ilgametė patirtis ir profesionali įranga suteikia galimybę užtikrinti darbų ilgaamžiškumą ir patenkinti skirtingų klientų poreikius ir reikalavimus. Mes garantuojame kokybę lankstumą ir supratingumą.

Geriausias mūsų įvertinimas sugrįžtantys klientai, rekomenduojantys mus savo draugams ir pažįstamiems.

Mada (lot. modus ‘matas, būdas, taisyklė, paprotys, forma, apribojimas’) – tai kam tikru laiku visuomenėje vyraujantis stilius (drabužių, papuošalų, kitų aksesuarų ir pan.), periodiškai pasikartojantis su tam tikrais pasikartojimais ir patobulinimais.